Paslaugos

⏤ VISKAS, KĄ IŠMANOME IR PADARYSIME JUMS GERIAUSIAI

TEIKIAMOS PASLAUGOS

elektros-projektavimas-elektros-ir-automatikos-paslaugos

Elektros projektavimas

Paruošime standartinį arba išmaniems namams pritaikytą elektros projektą pagal individualius kliento poreikius.

elektros-ir-automatikos-paslaugos-elektros instaliacija

Nauja elektros instaliacija

Pagal Jūsų poreikius padarysime visus darbus nuo elektros įvado iki rozečių. Pasirūpinsime visais reikiamais dokumentais.

elektros-ir-automatikos-paslaugos-elektros-atnaujinimas

Elektros instaliacijos atnaujinimas

Atliekame elektros instaliacijos atnaujinimą senose namų sistemose.

elektros-ir-automatikos-paslaugos-saules-elektrine

Saulės elektrinių pajungimas

Pajungsime Jūsų saulės elektrinę prie tinklo, taip prisidedant prie aplinkos tvarumo ir energijos taupymo.

Elektromobilių stotelių pajungimas

Suteiksime visą reikalingą įrangą ir profesionalią paslaugą prijungiant elektromobilio krovimo stoteles.

Gedimų šalinimas

Šaliname gedimus standartinėje elektros instaliacijoje. Skubus atvykimas Vilniuje, o pagal susitarimą ir kituose miestuose.

Darbų defektavimas

Patikrinsime ar darbas atliktas teisingai ir saugiai po kitų elektros darbuotojų. Surašome defektavimo aktus.

Apsaugos sistemų įrengimas

Pajungsime ir suprogramuosime apsaugos, vaizdo stebėjimo ir praėjimo kontrolės sistemas.

Šviestuvų pajungimas

Pajungiame visų tipų išmanius ir įprastus šviestuvus lauko ir vidaus patalpose.

Rozečių pajungimas

Pajungsime naujas, pakeisime senas arba sutvarkysime neveikančias elektros rozetes.

Išmaniųjų namų gedimai

Sukaupę didelį patirties bagažą dirbant su “Loxone” ir kitomis išmaniųjų namų sistemomis. Padėsime išspręsti visas Jūsų problemas kilusias su išamaniosiomis sistemomis.

Generatorių pajungimas

Pajungsime atsarginį elektros energijos maitinimo šaltinį Jūsų namams. Prireikus parūpinsime įrangą, laidus. Galime pajungti benzininį, dyzelinį ar akumuliatorinį galios šaltinį.

elektriku-paslaugos

Profesionalios elektrikų paslaugos Jūsų elektros sistemoms

Elektros instaliacija ir taisymas: mūsų elektrikų paslaugos apima įvairius elektros montavimo darbus, įskaitant kabelių tiesimą, jungčių tvarkymą ir naujų elektros prietaisų montavimą. Nepriklausomai nuo projekto dydžio, mes pasirūpinsime, kad viskas būtų atlikta kruopščiai ir atitiktų aukštus saugumo standartus.

Elektros sistemos diagnostika ir aptarnavimas: mes taip pat teikiame elektros sistemų diagnostikos ir aptarnavimo paslaugas. Mūsų ekspertai gali atlikti išsamų elektros sistemos patikrinimą, nustatyti bet kokius gedimus ar trūkumus ir suteikti rekomendacijas jų taisymui arba pakeitimui.

Elektros darbų konsultacijos: jei turite klausimų dėl elektros darbų arba norite sužinoti daugiau apie tai, kaip galime jums padėti, nedvejodami kreipkitės į mus. Mūsų profesionalūs elektrotechnikai yra pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus ir pasiūlyti individualias sprendimo galimybes jūsų poreikiams.

Elektros sistemų diegimas ir modernizavimas: nepamirškite, kad mūsų elektirkų paslaugų asortimente yra ir elektros sistemų įdiegimo bei modernizavimo paslaugos. Jei esate įsikūręs senesname pastate ir norite atnaujinti esamą elektros sistemą, mes galime jums padėti įgyvendinti projektą efektyviai ir profesionaliai.

Su Tumbleris profesionalia komanda, galite būti tikri, kad jūsų elektros darbai bus atlikti su aukščiausiu profesionalumu ir rūpestingumu. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų paslaugas ir kaip galime jums padėti įgyvendinti jūsų elektros projektus.

Mūsų tikslas yra ne tik suteikti aukščiausio lygio elektros paslaugas, bet ir užtikrinti klientų pasitenkinimą ir saugumą kiekviename projekte. Suvokiame, kad elektros darbai yra atlieka itin svarbų vaidmenį, todėl visuomet stengiamės užtikrinti, kad kliento projektas bus atliktas profesionaliai ir numatytu laiku.

Mes esame ne tik elektros ir automatikos specialistai, bet ir jūsų ilgalaikiai partneriai kiekvienoje elektros projekte.

elektros-ir-automatikos-paslaugos

⏤ ATSIŲSKITE UŽKLAUSĄ

PAKONSTULTUOSIME VISAIS IŠKILUSIAIS KLAUSIMAIS